SEITSEMÄN VELJEKSEN MAASTOPYÖRÄILY JA JUOKSU

Hyvinkää, 09.09.2018

Ilmoittautuneet

sarja etunimi Kilpailijan sukunimi seura/paikkakunta matka
175 M4 Severi Selvenius Team Evoc/HyPy 5
176 M8 Martti Huhtala HyPy 5
177 M10 Kuzma Kornijenko CCH 5
178 M10 Eino Mutanen TCC 5
179 M10 Eetu Jäntti JäPy 5
180 M10 Niko Terho Team Velo Cycling 5
181 M10 Johannes Leisti Hypy 5
182 M10 Luukas Haahka Hypy 5
183 M10 Niilo Korvenkangas Porin Tarmo 5
184 M10 Santtu Peltonen HyPy 5
185 M10 Oliver Laitila HyPy 5
186 N10 Saaga Vilenius Jäpy 5
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
50 M12 Max  Lemström HyPy 10
51 M12 Aaro Tammi JaPy / Järvenpää 10
52 M12 Iisakki Hillner JäPy 10
53 M12 Aaro Nieminen Korson Kaiku Team Trimtex 10
54 M12 Joona Oilinki Korska / Team Trimtex 10
55 M12 Veikko Huhtala HyPy 10
56 M12 Leo Fabig Porin Tarmo 10
57 M12 Viljami Jalonen Korson Kaiku / Team Trimtex 10
58 M12 Sebastian Kuusisto Porin Tarmo 10
59 M12 Niko Juntunen HyPy 10
60 M14 Iiro Jäntti JäPy 10
61 M14 Leevi Peltonen HyPy 10
62 N14 Hedda Aavela Lappeenrannan pyöräilijät 10
63 N14 Ella Manninen HyPy 10
64 N14 Elisabet Kapanen UNIVERSA Cycling Team 10
65
66 Timi Tolonen Järvenpää
67
68
69
70
71
72
73
74
75

 

Sarja: etunimi Kilpailijan sukunimi seura/paikkakunta
100 Miehet 32 Timo Majuri Uusikaupunki
101 Miehet 32 Mika Terhelä Korson kaiku
102 Miehet 32
103 Miehet 32 Wertti Autio Hyvinkää
104 Miehet 32 Timo Kahilakoski Kotka
105 Miehet 32 Andre Fabig Porin Tarmo
106 Miehet 32 Tuomas Ukkola MiVi(Polkuhommia)/Miehikkälä
107 Miehet 32 Simo Kurko Ulkotreenit.fi /Polkuhommia
108 Miehet 32 Marko Aavela Lappeenranta
109 Miehet 32 Erno Suominen Team Slow
110 Miehet 32 Reijo Rintala Hyvinkää
111 Miehet 32 Jere Rintala Hyvinkää
112 Miehet 32 Jani Ikonen Nikinmäki MTB
113 Miehet 32 Jussi Järvinen Espoo
114 Miehet 32 Mikko Timonen Hypy
115 Miehet 32 Teemu Räsänen HHCMB
116 Miehet 32 Pasi Niinikoski Nikinmäki MTB
117 Miehet 32 Joonas Nukarinen mtbcf
118 Miehet 32 Tuukka Puuronen IK32 / Vantaa
119 M Fatbike Juha Eerola Pain For Fun
120 M Fatbike joona miettunen team kotikallio
121 M Fatbike Per Eerola Pain For Fun
122 M Fatbike Markus Lindqvist HyPy
123 M Fatbike Mikko Väänänen Team China-Carbon
124 M Fatbike Jarmo Turpeinen Savon Sulttaani
125 M Fatbike Hannu Hämäläinen HyPy
126 M16 Eemeli Liukkonen Rajamäen Kehitys
127 M16 Sebastian Tarkiainen Korson Kaiku
128 M16 Valtteri Terhelä Korson kaiku /Team Trimtex
129 M16 Emil Mattila PPP-97 / Hamina
130 M16 Matias Ahtosalo Korska / Team Trimtex
131 M16 Tomas-Casimir Niemi Tampereen Yritys
132 M16 Oskari Heinikainen Team Lahden polkupyörähuolto
133 M16 Kittinan Promdeema Porvoon Akilles
134 M16 Vilppu Räsänen Team Orbea-HHCMB
135 M16 Eetu Vähäsalo HyPy
136 M16 Otto Riikonen HyPy
137 M16 Elias Hämäläinen Croc Sports
138 N16 Kaarina Nurminen TVC
139 Naiset 32 Hanna Häkkinen MTBCF
140  M16  Erik  Halonen  HyPy
141  EBike  Teemu  Selvenius  Team Evoc/HyPy
142
143
144
145
146
147
148

 

Sarja: Miehet, Naiset, M18, N18, N40, M40, M50, M60 etunimi Kilpailijan sukunimi seura/paikkakunta
1 Miehet 64 Henri Ojala Team EVOC / TVC
2 Miehet 64 Kari Pietikäinen IK-32
3 Miehet 64 Sakari Lehtinen HyPy
4 M40 Tommi Kuortti Team Kotikallio
5 M40 Ville Pirilä Team Kotikallio
6 M40 Kristian Nyström King`s way cycling team
7 M40 Tapani Honkanen TCC
8 M40 Sami Purtola Lohja Trails
9 M40 Henrik Andersson Ben-Dix
10 M40 Mica Fältmarsch Ben-Dix
12 M40 Mikko Mannari Kuusankoski
13 M40 Toni Salojärvi Klaukkala
14 M40 Harri Turunen Mielakka MTB /Kouvola
15 M40 Ilkka Leskelä ILe Racing Team/Klaukkala
16 M40 Mika Huovila Mielakka MTB Kouvola
17 M40 Timo Aalto Mielakka MTB
18 M40 Jari Heinikainen Team Lahden polkupyörähuolto
19 M50 Henri Kouhia 2cTeam
20 M50 Ari Kansikas ProMTB
21 M50 Jukka Kinnunen Kouvolan pyöräilijät ry
22 Miehet Fatbike 64 Antti Muurinen Helsinki
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49

 

Polkujuoksu
32km
701 Miehet Sami Kämäräinen MC Quigan
702 Miehet Jukka Kaavi Helsinki
703 Naiset Piia Nurkka Helsinki
10 km
600 Miehet Juhani Kirma Keravan Urheilijat
601 Naiset Aino Juslén Keravan Urheilijat
602 Miehet Aaro Juslén Kerava
612 Naiset Karoliina Salminen Helsinki
613 Miehet Timo Hiitola Helsinki
615 Naiset Malla Heinonen Hyvinkää
616 Naiset Hilkka Luukkonen Tervakoski
618 Naiset Suzan Ekim-Heikkilä Hyvinkää