Tavastia 4 Days

Hausjärvi-Riihimäki, 25.-28.5.2017

Ilmoittautuminen

Osallistumismaksut:

Kokonaiskilpailu: 95 €
Yksittäinen etappi: 30 €

Kokonaiskilpailu, N10-N16 ja M10-14: 50 €
Yksittäinen etappi, N10-N16 ja M10-14: 15 €

Ilmoittautuminen Lyytin kautta: Voit ilmoittaa monta ajajaa kerrallaan, ja valita erikseen jokaisen ajajan ajamat etapit. Maksutapoina toimivat verkkopankit ja luottokortit, tai voit ottaa PDF-laskun.

Ilmoittautumisten takaraja on tiistaina 23.5.2017 kello 18.00!

 

ILMOITTAUTUNEET

Aikuisten lähtöjen ilmoittautuneet (linkki Lyyti-järjestelmään)

201 Robin Karinen ACT Kategoria 2
202 Jaakko Antikainen Cycle Club Helsinki Kategoria 2
203 Jesper Grönlund Cycle Club Helsinki Kategoria 2
204 Miika Johansson Cycle Club Helsinki Kategoria 2
206 Riku Jokinen Cycle Club Helsinki Kategoria 2
207 Linus Jern Finnfalz-Rush Racing Kategoria 2
208 Oskari Kolehmainen Finnfalz-Rush Racing Kategoria 2
209 Jaakko Sillankorva Finnfalz-Rush Racing Kategoria 2
210 Robin Bergman Finnflz-Rush Racing Kategoria 2
211 Jani Hakala IBD Kategoria 2
212 Markus Hallberg IBD Kategoria 2
213 Mikko Kauppi IBD Kategoria 2
214 Simo Kauppila IBD Kategoria 2
215 Olli Terävä IBD Kategoria 2
216 Pasi Vuori IBD Cycling Kategoria 2
217 Salvatore Iovene IK-32 Kategoria 2
218 Esa Kinnunen IK-32 Kategoria 2
219 Jussi Koskelainen IK-32 Kategoria 2
220 Tero Tanninen IK-32 Kategoria 2
221 Antti Liesjärvi JäPy Kategoria 2
222 Sami Tamm JäPy Kategoria 2
223 Jussi Telkkinen JäPy Kategoria 2
224 Tommi Vainikainen JäPy Kategoria 2
225 Mikko Aalto Jurvan Voima Kategoria 2
227 Ari Hietikko Jurvan Voima Kategoria 2
228 Jimi Aalto Jurvan Voima / Rose Kategoria 2
229 Sampo Lahti Kälviän Tarmo Kategoria 2
230 Jarno Pökälä Lahden Pyöräilijät Kategoria 2
231 Antti Valve Lahden Pyöräilijät Kategoria 2
232 Teuvo Färlin Porvoon Akilles Kategoria 2
233 Sami Kervinen Porvoon Akilles Kategoria 2
234 Janne Mansner Porvoon Akilles Kategoria 2
235 Otto Mielikäinen Porvoon Akilles Kategoria 2
236 Kari Myyryläinen Porvoon Akilles Kategoria 2
237 Samuli Öhman Porvoon Akilles Kategoria 2
238 Pyry Pohjantähti Porvoon Akilles Kategoria 2
239 Eetu Ropponen Porvoon Akilles Kategoria 2
240 Veeti Vainio Porvoon Akilles Kategoria 2
241 Jockum Ådahl Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
242 Antti Holvikari Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
243 Mikko Hyrkkänen Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
244 Esko Lahti Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
245 Timo Laru Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
246 Mathias Lindholm Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
247 Timo Londen Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
248 Timo Metsälä Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
249 Oskari Pulkkinen Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
250 Antti Salonen Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
251 Santtu Teerihalme Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
252 Jeremiah Tesolin Reaktor Stanga Racing Kategoria 2
253 Ilkka Auramaa Turun Urheiluliitto Kategoria 2
255 Robin Aimi Turun Urheiluliitto Kategoria 2
60 Christian Tinell ACT Kategoria 3
61 Seungmin Lee IBD cycling Kategoria 3
62 Tomi Mikola IK-32 Kategoria 3
63 Marko Myllykangas JäPy Kategoria 3
404 Erno Nousiainen KaKa Kategoria 3
405 Tuomas Tummala KaKa Kategoria 3
66 Matias Ahtosalo Korson Kaiku Kategoria 3
67 Verner Juuvinmaa Porvoon Akilles Kategoria 3
68 Jukka Karjalainen RCT Kategoria 3
69 Keijo Nordström Salo Kategoria 3
70 Petri Lindholm Velo Salo Kategoria 3
300 Anssi Tolonen CA Masters M40-55
301 Tapani Haro CCH Masters M40-55
302 Mika Heimala Cycle Club Helsinki Masters M40-55
303 Mikko Leisti Cycle Club Helsinki Masters M40-55
304 Markus Leppänen Cycle Club Helsinki Masters M40-55
305 Petri Tuominen Cycle Club Helsinki Masters M40-55
306 Stefan Sirkiä Cycling Academy Masters M40-55
307 Petri Harjamäki Finnfalz-Rush Racing Masters M40-55
309 Miika Rantatorikka Finnfalz-Rush Racing Masters M40-55
310 kari pajanne IK32 Masters M40-55
311 Dan Björkqvist IK-32 Masters M40-55
312 Antti Jore IK-32 Masters M40-55
313 Mika Kahola IK-32 Masters M40-55
314 Kimmo Kanerva IK-32 Masters M40-55
316 Hannu Koimäki IK-32 Masters M40-55
317 Samuli Rasila IK-32 Masters M40-55
318 Anssi Rinne IK-32 Masters M40-55
319 Tapio Salmela IK-32 Masters M40-55
320 Seppo Aaltonen JäPy Masters M40-55
321 Mika Kariluoto JäPy Masters M40-55
322 Pasi Karjalainen JäPy Masters M40-55
323 Beni Kauhanen JäPy Masters M40-55
324 Samuli Hautamäki KäTa Masters M40-55
325 Kai Syrjälä Korson Kaiku Masters M40-55
326 Janne Elkala Lahden Pyöräilijät Masters M40-55
327 Tommi Järvinen Lahden Pyöräilijät Masters M40-55
328 Timo Järvinen Lahden Pyöräilijät Masters M40-55
329 Jussi Joensuu Lahden Pyöräilijät Masters M40-55
331 Markku Silvenius Lahden Pyöräilijät Masters M40-55
332 Heikki Suomalainen Lahden Pyöräilijät Masters M40-55
333 Jan Grönqvist Lup-82 Masters M40-55
334 Stig-Erik Vikars Närpes Kraft Cykelförening rf Masters M40-55
335 Riku Puustinen PKK / Tampere Masters M40-55
336 Mikko Lanki Porvoon Akilles Masters M40-55
337 Petri Räsänen Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat Masters M40-55
338 samuli laulumaa PyöräRinki Masters M40-55
339 Jyrki Nurmi Rauman Seudun Pyöräilijät Masters M40-55
340 Teemu Lindroth Rauman Seudun Pyöräilijät (RSP) Masters M40-55
341 Jukka Alajoki TAMPEREEN PYÖRÄ-UNION Masters M40-55
342 Sami Tenhunen Team Olutpolkijat Masters M40-55
343 Kari Alho TVC Masters M40-55
344 Tomi Huhtamäki TVC Masters M40-55
345 Jussi Lampinen TVC Masters M40-55
346 Simone Lega TVC Masters M40-55
347 Antti Partti Uudenmaan Pyöräilijät Masters M40-55
348 Mika Tenhunen Uudenmaan Pyöräilijät Masters M40-55
349 Timo Väkeväinen Uudenmaan Pyöräilijät Masters M40-55
350 Juha Peltola ZZE SUOMI Masters M40-55
370 Christer Green CK Master Masters M60+, N40+
371 Ulf Stenström CK Master Masters M60+, N40+
372 Tapani Aaltonen Cycle Club Helsinki Masters M60+, N40+
373 Kalevi Sallinen Cycle Club Helsinki Masters M60+, N40+
374 Matti Tanttu Cycle Club Helsinki Masters M60+, N40+
375 Erkki Pahkinen JYPS Masters M60+, N40+
376 Kari Vaara JYPS Masters M60+, N40+
377 Reijo Munne Kouvolan Pyöräilijät Masters M60+, N40+
378 Lauri Nurkkala Lahden Pyöräilijät Masters M60+, N40+
379 Pentti Salminen Lahden Pyöräilijät Masters M60+, N40+
380 Kim Vepsäläinen Lahden Pyöräilijät Masters M60+, N40+
381 Veijo Kari PoTa Masters M60+, N40+
382 Antti Nieminen Pyöräilyseura Zeus Masters M60+, N40+
383 Risto Niemi TWD Masters M60+, N40+
384 Juhani Katila Zeus Kerava Masters M60+, N40+
100 antti sizko ccb velotooler – Akilles M-Elite
101 Jan Elmgren Cycle Club Helsinki M-Elite
102 Juhana Hietala Cycle Club Helsinki M-Elite
103 Janne Lehtinen Cycle Club Helsinki M-Elite
104 Joni Loukola Cycle Club Helsinki M-Elite
105 Jaakko Mikkilä Cycle Club Helsinki M-Elite
106 Mikael Myllymäki Cycle Club Helsinki M-Elite
107 Mika Vilen Cycle Club Helsinki M-Elite
108 Ville Hirvenoja Finnfalz-Rush Racing M-Elite
109 Joonas Pessi Finnfalz-Rush Racing M-Elite
110 Erik Relanto Finnfalz-Rush Racing M-Elite
111 Julius Taskinen Finnfalz-Rush Racing M-Elite
112 Rasmus Eriksson GIF-Chebici M-Elite
114 Jarkko Niemi GIF-Chebici M-Elite
115 Taneli Turunen GIF-Chebici M-Elite
116 Anders Bäcman IBD M-Elite
117 Olli Koski IBD M-Elite
118 Eero Mäenpää IBD M-Elite
119 Antti Palonen IBD M-Elite
120 Mikael Turunen IBD M-Elite
122 Seppo Kettunen IK-32 M-Elite
123 Antti Mäkelä JäPy M-Elite
124 Klaus Nummela JäPy M-Elite
125 Tuomas Ratilainen JäPy M-Elite
126 Teemu Salovaara JäPy M-Elite
127 Jouni Väinölä JäPy M-Elite
128 Joona Oravamäki Jurvan Voima M-Elite
129 Arto Vainionpää Jurvan Voima M-Elite
130 Jouni Ollikainen Jyps M-Elite
132 Juhamatti Leppänen Jyväskylän pyöräilyseura M-Elite
133 Ilmari Repo Jyväskylän Pyöräilyseura M-Elite
135 Timo Pesola KäTa M-Elite
136 Jonathan Sundfors Närpes Kraft Cykelförening rf M-Elite
137 Kenneth Backlund NCK-VMsport.fi M-Elite
138 Valtteri Härkönen Racebike-Focus M-Elite
140 Jani Hujanen Racebike-Focus M-Elite
141 Anssi Kesonen Racebike-Focus M-Elite
142 Johan Nordlund Racebike-Focus M-Elite
143 Ville Pursiainen Racebike-Focus M-Elite
145 Mika Simola Racebike-Focus M-Elite
144 Lauri Siukola Racebike-Focus M-Elite
146 Ville Kantola Team Larunpyörä Cervélo M-Elite
147 Juha Kettunen Team Larunpyörä Cervélo M-Elite
148 Antti Korpi Team Larunpyörä Cervélo M-Elite
149 Ari Kuusisto Team Larunpyörä Cervélo M-Elite
153 Trond Larsen Team Larunpyörä Cervélo M-Elite
154 Heikki Niskakangas Team Larunpyörä Cervélo M-Elite
155 Tuukka Puuronen Team Larunpyörä Cervélo M-Elite
3 Karoliina Eklund AHH Cycling Team N-Elite
4 Heljä Korhonen AHH Cycling Team N-Elite
5 Heini Salovaara AHH Cycling Team N-Elite
6 Maija Syrjä AHH Cycling Team N-Elite
7 Johanna Kolehmainen Cycle Club Helsinki/Racing Women Team N-Elite
11 Tatja Purhonen Cycle Club Helsinki/Racing Women Team N-Elite
12 Kati Jokio IBD N-Elite
13 Ulla Affolter IBD Cycling N-Elite
14 Heli Hakala IBD Cycling N-Elite
15 Hanna Joronen IBD Cycling N-Elite
16 Sanna Karjalainen IBD Cycling N-Elite
17 Paula Siimes IBD Cycling N-Elite
18 Emma Lahti Kälviän Tarmo N-Elite
19 Aino Hämäläinen Korson Kaiku N-Elite
20 Vilma Salmela Korson Kaiku N-Elite
21 Anna-Maria Jäpölä PoTa N-Elite
22 Eva Lehtinen Reaktor Stanga Racing N-Elite
23 Katri Marjava Reaktor Stanga Racing N-Elite
24 Aliisa Priha Reaktor Stanga Racing N-Elite
25 Lotta Siiriäinen Reaktor Stanga Racing N-Elite
2 Anni Ellmen TVC N-Elite
1 Pia Pensaari TVC N-Elite
26 Heidi Tenhunen Uudenmaan Pyöräilijät N-Elite

 

Juniorilähtöjen ilmoittautuneet (linkki Lyyti-järjestelmään)

400 Lucas Selenius CK Masters M14
401 Nicolas Grönlund Cycle Club Helsinki M12
402 Heidi Antikainen Cycle Club Helsinki/Racing Women Team N12
403 Veikko Huhtala HyPy M12
404 Erno Nousiainen KaKa /Kauhajoki M14
405 Tuomas Tummala KaKa /Kauhajoki M14
406 Arttu Holopainen KaKa/ Kauhajoen Karhu M10
407 Emil Ijäs KorsKa M14
408 Antti Hämäläinen Korson Kaiku M14
409 Nuutti Toivonen Korson Kaiku M12
410 Sandra Ingves Närpes Kraft Cykelförening rf N10
411 Erika Ingves Närpes Kraft Cykelförening rf N12
413 Anton Ingves Närpes Kraft Cykelförening rf M12
414 Leevi Kervinen Porvoon Akilles M14
415 Aaro Vaskimo Porvoon Akilles M12
416 Onni Vaskimo Porvoon Akilles M14
417 Elisabet Kapanen Tampereen Pyörä-Pojat N10
418 Aapeli Karislahti Tampereen Pyörä-Pojat M10