EVOC MTB & RUN

Rajamäki, 13.5.2017

Ennakkoilmoittautuneet

Lista päivitetty 9.5.2017 noin klo 21:00. Tämän jälkeen ilmoittautuneet eivät siis näy tällä listalla, mutta teidät tullaan lisäämään lopulliseen listaan. Mahdolliset korjauspyynnöt pyydetään lähettämään sähköpostilla osoitteeseen antti.kuitto@gmail.com

 

Sarja Etunimi Sukunimi Seura / Tiimi
MTB 3km Pojat Mikko Messman
MTB 3km Pojat Olli Fonsén
MTB 3km Pojat birger norrman korson kaiku
MTB 3km Pojat Luukas Haahla HyPy
MTB 3km Pojat Iikka Rantaniemi
MTB 3km Pojat Axel Norrman
MTB 3km Pojat Saku Keskiaho BMX Helsinki
MTB 3km Pojat Oiva Koukkula
MTB 3km Pojat Timi Tolonen
MTB 3km Pojat Severi Selvenius Team EVOC
MTB 3km Pojat Akseli Sohkanen Team EVOC
MTB 10km Pojat Eino Mutanen TePy
MTB 10km Pojat Aaro Nieminen KorsonKaiku
MTB 10km Pojat Luukas Ylönen Kaarlaakson kuranroiskuttajat
MTB 10km Pojat Sampo Fonsén
MTB 10km Pojat Joona Ylinenpää HyPy
MTB 10km Pojat Elias Hämäläinen HyPy / Croc Sports
MTB 10km Pojat Iiro Halminen HyPy
MTB 10km Pojat Niko Juntunen HyPy
MTB 10km Pojat Veikko Huhtala HyPy
MTB 10km Pojat Eetu Vähäsalo HyPy
MTB 10km Pojat Tiitus Tamminen Hypy
MTB 10km Pojat Tomi Lehtonen HYPY
MTB 10km Pojat Viljami Stenberg Rajamäen kehitys
MTB 10km Pojat Aksel Rantanen ProMTB Medilaser
MTB 10km Pojat Onni Sirkiä HyPy
MTB 10km Pojat Jani Salo JäPy
MTB 10km Pojat Leevi Saarela RAKE
MTB 10km Pojat Veli Lampila ProMTB Medilaser
MTB 10km Pojat Oula Männistö
MTB 10km Pojat Nuutti Toivonen Korson kaiku
MTB 10km Pojat Sulo Laapas ProMTB / Medilaser MTB Team
MTB 10km Pojat Mikael Marttila
MTB 10km Pojat Genrih Kireev Korson Kaiku
MTB 10km Pojat Otto Nyyssönen Team China-Carbon Junior
MTB 10km Pojat Anton Kemppi
MTB 10km Pojat Mico Tuominen TVC
MTB 10km Pojat Elis Köpsi Rajamäen Kehitys
MTB 10km Pojat Emil Köpsi Rajamäen Kehitys
MTB 10km Pojat Anton Paavola Team EVOC
MTB 10km Tytöt Johanna Ylönen Kaarlaakson kuranroiskuttajat
MTB 10km Tytöt Lotta Fonsén
MTB 10km Tytöt Siiri Pyy Hypy
MTB 10km Tytöt Miimu Männistö
MTB 30km M-16 Ike Melnits Espoon Hiihtoseura
MTB 30km M-16 Topias Kemppi
MTB 30km M-16 Arttu Kiviniemi Team KES-Trans
MTB 30km M-16 Otto Riikonen HyPy
MTB 30km M-16 Erik Halonen Hyvinkään Pyöräilijät
MTB 30km M-16 Juho Palonen HyPy
MTB 30km M-16 Rasmus Ahonen Rajamäen uimahalli
MTB 30km M-16 Onni Mäkelä
MTB 30km M-16 Veikka Korte
MTB 30km M-16 Vilppu Räsänen HHCMB
MTB 30km M-16 Markus Pulkkinen 2cTeam
MTB 30km M-16 Samuli Öhman Porvoon Akilles
MTB 30km M-16 Veeti Vainio Porvoon Akilles
MTB 30km M-Yleinen Sami Salomaa
MTB 30km M-Yleinen Jukka Leskelä JTC AUTO
MTB 30km M-Yleinen Sami Reinilä
MTB 30km M-Yleinen Hannu Uusitalo Loimaan Latu
MTB 30km M-Yleinen Jari Pimiä
MTB 30km M-Yleinen Juha Ahonen Rajamäen Uimahalli Oy
MTB 30km M-Yleinen Matti Saarinen
MTB 30km M-Yleinen Jarkko Aula dhT / #nolomtb
MTB 30km M-Fatbike Tero Häkkinen
MTB 30km M-Fatbike Seppo Murisoja Ericsson
MTB 30km M-Fatbike Jussi Malin Ericsson
MTB 30km M-Fatbike Jani ”Fillarihemmo” Kääriäinen Fatbikevuokraus.com
MTB 30km M-Fatbike Saku Salo
MTB 30km M-Fatbike Risto-Matti Jokela PKK
MTB 30km M-Fatbike Juuso Kantola
MTB 30km M-Fatbike Jarmo Homm Paksutpyörät
MTB 30km M-Fatbike Tero Loponen
MTB 30km M-Fatbike Petri Nevalainen Team Tamminen
MTB 30km M-Fatbike Janne Hoviaro Team China-Carbon
MTB 30km M-Fatbike Mikko Nyyssönen Team China-Carbon
MTB 30km M-Fatbike Jami Isohanni Rajamäen Kehitys
MTB 30km M-Yleinen Aleksi Äijö IBD Cycling
MTB 30km M-Yleinen Sami Kiviniemi
MTB 30km M-Yleinen Hannu Rosberg Pitopalvelu Hollolan Olkihattu
MTB 30km M-Yleinen Janne Elo
MTB 30km M-Yleinen Ville Olanterä
MTB 30km M-Yleinen Harri Salo TCC
MTB 30km M-Yleinen Juha Nikupeteri Jyps
MTB 30km M-Yleinen Teemu Simovaara
MTB 30km M-Yleinen Teemu Latvio
MTB 30km M-Yleinen Petri Salmi
MTB 30km M-Yleinen Jere Ylönen X-tri Lahti
MTB 30km M-Yleinen Sampo Paukkeri
MTB 30km M-Yleinen Mika Leppäaho Velo Saimaa
MTB 30km M-Yleinen Mikko Puuskari
MTB 30km M-Yleinen Kimmo Vanha-Jaakkola CC Ilves
MTB 30km M-Yleinen Petri Vuosalmi HK Günthers
MTB 30km M-Yleinen Henrik Asplund
MTB 30km M-Yleinen Tapani Honkanen TCC
MTB 30km M-Yleinen Ville Rusanen Team Kylmä Rinki
MTB 30km M-Yleinen Niko Grönroos
MTB 30km M-Yleinen Joel Juutinen Jyps
MTB 30km M-Yleinen Tomi Havas
MTB 30km M-Yleinen Lari Mäkinen
MTB 30km M-Yleinen Toni Ruponen
MTB 30km M-Yleinen Petri Kalilainen
MTB 30km M-Yleinen Markus Ahokas RIDEEP
MTB 30km M-Yleinen andreas norrman korson kaiku
MTB 30km M-Yleinen Kari Ursin Tawast Cycling Club
MTB 30km M-Yleinen Teemu Hirvonen
MTB 30km M-Yleinen Ville Ahokas
MTB 30km M-Yleinen Niko Torvela Herttoniemen Hiihtäjät HTH
MTB 30km M-Yleinen Janne Ohvo Yoko
MTB 30km M-Yleinen Karri Kuparinen
MTB 30km M-Yleinen Mattias Therman
MTB 30km M-Yleinen Janne Vähäsalo Hypy
MTB 30km M-Yleinen Niilo Mehtola Vantaa
MTB 30km M-Yleinen Mika Juslin MTBCF
MTB 30km M-Yleinen Mikko Simola
MTB 30km M-Yleinen Kennet Rehn Paul Rehn Oy/Ab
MTB 30km M-Yleinen Antti Vallittu Ride More
MTB 30km M-Yleinen Ville Hällfors TVC
MTB 30km M-Yleinen Jere Keskiaho Korson Kaiku
MTB 30km M-Yleinen Tommi Pyykkö
MTB 30km M-Yleinen Petri Tervala
MTB 30km M-Yleinen Janne Kolari
MTB 30km M-Yleinen Tom Nordman
MTB 30km M-Yleinen Jari Toropainen Ojakkala
MTB 30km M-Yleinen Timo Keränen LaPy
MTB 30km M-Yleinen Antti Juntunen HyPy
MTB 30km M-Yleinen Timo Kahilakoski
MTB 30km M-Yleinen Olli Saukkonen
MTB 30km M-Yleinen Lauri Alaputto Retkikunta Racing
MTB 30km M-Yleinen Mathias Nyman OIF
MTB 30km M-Yleinen Teemu Vihavainen PPP-97
MTB 30km M-Yleinen Panu Mäkelä
MTB 30km M-Yleinen Janne Koukkula
MTB 30km M-Yleinen Timo Viitasalo IK-32
MTB 30km M-Yleinen Paul Benford Team ELR
MTB 30km M-Yleinen Ossi Henriksson Varkaus
MTB 30km M-Yleinen Mikko koskinen #maga
MTB 30km M-Yleinen Petteri Hirvonen
MTB 30km M-Yleinen Sami Valonen Team China-Carbon
MTB 30km M-Yleinen Teemu Räsänen HHCMB
MTB 30km M-Yleinen Isto Rantaniemi NJS
MTB 30km M-Yleinen Ari Ventoniemi HyMk
MTB 30km M-Yleinen Vesa Laapas ProMTB / Medilaser MTB Team
MTB 30km M-Yleinen Mika Kaseva
MTB 30km M-Yleinen Olli Eloranta
MTB 30km M-Yleinen Pasi Katajainen
MTB 30km M-Yleinen Matti Lahtinen Team KahvaKoskinen
MTB 30km M-Yleinen Heikki Korkeaoja Team KahvaKoskinen
MTB 30km M-Yleinen Pasi Kirkkala
MTB 30km M-Yleinen Antti Nieminen
MTB 30km M-Yleinen Juha Sassi
MTB 30km M-Yleinen Mikko Koivula Korson Kaiku
MTB 30km M-Yleinen Jussi Honkakari
MTB 30km M-Yleinen Terho Nuojua
MTB 30km M-Yleinen Jani Kivi EVOC support
MTB 30km M-Yleinen Lauri Niemi
MTB 30km M-Yleinen Mikko Timonen
MTB 30km M-Yleinen Tuukka Korhonen NKRT
MTB 30km M-Yleinen Pasi Niinikoski
MTB 30km M-Yleinen Vesa Lehdonmäki Röykän Kampi
MTB 30km M-Yleinen Sampo Sillanpää Uudenmaan pyöräilijät
MTB 30km M-Yleinen Mika Ahola LaPy
MTB 30km M-Yleinen Markus Oksanen
MTB 30km M-Yleinen Tuomo Tuomi
MTB 30km M-Yleinen Jari Mattila Team Mantsamiehet
MTB 30km M-Yleinen Matti Seistola Team Mantsamiehet
MTB 30km N-Yleinen Katja Helén
MTB 30km N-Yleinen Tarja Kuosmanen
MTB 30km N-Fatbike Satu Munnukka
MTB 30km N-Yleinen Katja Ahonen Rajamäen Uimahalli Oy
MTB 30km N-Yleinen Tiina Kiviluoto Kettukerho sport club
MTB 30km N-Yleinen Marianne Tuomola Röykän kampi
MTB 30km N-Yleinen Katri Rantanen Pivot Pink Ladies
MTB 30km N-Yleinen Jutta Kirkkala
MTB 30km N-Yleinen Riikka Rusanen
MTB 30km N-Yleinen Zaida Öhman PPP-97
MTB 30km N-Yleinen Sari Lehikoinen Lappeenrannan pyöräilijät ry
MTB 30km N-Yleinen Anna-Kaisa Karessuo Team Vastapaine
MTB 30km N-Yleinen Tiiu Tuomi
MTB 30km N-Yleinen Tea Tervo
MTB 30km N-Yleinen Marjo Ojala Helsingin Latu
MTB 30km N-Yleinen Jonna Iljin
MTB 30km N-Yleinen Mervi Nuutinen Korson Kaiku
MTB 30km N-Yleinen Heidi Ylinenpää
MTB 30km N-Yleinen Anu Köpsi Rajamäen Kehitys
MTB 30km N-Yleinen Eija Valonen Team JoyMent
MTB 30km N-Yleinen Suvi Perälä Korson Kaiku
MTB 60km M-18 Joona Perälä Korska/Team2020
MTB 60km M-18 Kasperi Kansikas Kouvolan Pyöräilijät
MTB 60km M-18 Jere Hara ProMTB / Medilaser MTB Team
MTB 60km M-18 Eetu Ropponen Porvoon Akilles
MTB 60km M-40 Jani Bremer
MTB 60km M-40 Arto Mutanen TePy
MTB 60km M-40 Henrik Andersson
MTB 60km M-40 Marko Saukko CCH
MTB 60km M-40 Niko Väisänen OSM-MTB
MTB 60km M-40 Jani Krunniniva OSM-MTB
MTB 60km M-40 Jani Pirttinen Rideep / Croc Sports
MTB 60km M-40 Santtu Lescelius
MTB 60km M-40 Antti Karilainen CR Crew
MTB 60km M-40 Jouni Kytölä LaPy
MTB 60km M-40 Jukka Guimaraes Västilän Voima Ry
MTB 60km M-40 Sami Purtola MTB-Lohja
MTB 60km M-40 Mika Similä Cycling EL Burro
MTB 60km M-40 Antero Salvanto CCH / Kivenlahden Pyörähuolto
MTB 60km M-40 Micael Heino Korson Kaiku
MTB 60km M-40 Jorma Tonteri Team Vastapaine
MTB 60km M-40 Luis Fraile Korson kaiku
MTB 60km M-40 Jarno Laine TCC
MTB 60km M-40 Arto Hujanen
MTB 60km M-40 Leif Pyykkönen
MTB 60km M-40 Jari Kemppainen Järvenpään Pyöräilijät
MTB 60km M-40 Otto Koski
MTB 60km M-40 Jarkko Heikura Tawast Cycling Club TCC
MTB 60km M-40 Timo Etholén Espoo
MTB 60km M-40 Mika Koivisto LaPy
MTB 60km M-40 Jari Heinikainen LaPy
MTB 60km N-40 Tuula Kurkipää LaPy
MTB 60km M-40 Mika Lehtovaara LaPy
MTB 60km M-40 Mikko Alajoki HyPy
MTB 60km M-40 Juhani Karjalainen ProMTB/Medilaser Mtb Team
MTB 60km M-40 Petteri Mustakallio Kuopion pyöräilyseura
MTB 60km M-40 Peter Johansson Larsmo If/ Si-Su
MTB 60km M-40 Matti Rantanen
MTB 60km M-40 Aki Korpela ProMTB
MTB 60km M-40 Ari Savolainen
MTB 60km M-40 Marko Jäntti JäPy
MTB 60km M-40 Mika Vainio Porvoon Akilles
MTB 60km M-40 Niko Vironen LaPy / Team Lapierre
MTB 60km M-40 Jaakko Mursu KuoPys
MTB 60km M-40 Mika Saukkonen TCC
MTB 60km M-40 Mikko Kallio Rideep
MTB 60km M-40 Panu Vainio CCH
MTB 60km M-40 Marko Kurppa CCG
MTB 60km M-40 Jani Poussu ProMTB / Medilaser MTB Team
MTB 60km M-40 Jani Helen 2cTeam
MTB 60km M-40 Kare Eskola Korson Kaiku
MTB 60km M-40 Tommi Kajasoja Porvoon Akilles
MTB 60km M-40 Jussi Hytönen
MTB 60km M-40 Harri Vuorialho
MTB 60km M-40 sami sairanen
MTB 60km M-40 Juha Pulkki LaPy
MTB 60km M-40 Harri Ehanti Porvoon Akilles
MTB 60km M-40 Jarmo Nieminen VeikkolaCity
MTB 60km M-40 Petri Tuominen TVC
MTB 60km M-40 Pasi Aaltonen
MTB 60km M-40 Kai Välimäki Team Let’s go Center
MTB 60km M-40 Arjo Pulkkinen 2cTeam
MTB 60km M-40 Jarkko Mikkola ProMTB/Medilaser MTB Team
MTB 60km M-40 Antti Rantalahti MTBCF
MTB 60km M-50 Jukka Lahtinen Hypy
MTB 60km M-50 Ilpo Paananen Karhulankampi MTB
MTB 60km M-50 Henri Kouhia Korska
MTB 60km M-50 Esko Hautamäki Team KES-Trans
MTB 60km M-50 Jukka Kivirinta Pyörärinki
MTB 60km M-50 Kari Miettinen Korson Kaiku
MTB 60km M-50 Juha Kemppainen Korson Kaiku
MTB 60km M-50 Harri Hotti Lappeenranta
MTB 60km M-50 Asko Sneck ProMTB
MTB 60km M-50 Jukka Rintala Rideep / Croc Sports
MTB 60km M-50 Reijo Kiivanen Hyvinkää
MTB 60km M-50 Pekka Miilumäki Rideep
MTB 60km M-50 Jyrki Vankalo Veikkola Mtb
MTB 60km M-50 Mikko Leppämäki Loimaan Latu
MTB 60km M-50 Hannu Malinen Nurmijärven Latu ry
MTB 60km M-50 Kyösti Ski Soini OTC / Team Pyörä-Suvala
MTB 60km M-50 Jani Ruohola Kirkkonummi
MTB 60km M-50 Mauri Konttila JäPy
MTB 60km M-50 Jari Mäkinen ProMTB/Medilaser MTB Team
MTB 60km M-50 Juha Vaahtera Kaupin Kanuunat
MTB 60km M-50 Rauno Kokkonen TCC
MTB 60km M-50 Marko Uitto LaPy
MTB 60km M-50 Erkki Mattila Loimaan Latu
MTB 60km M-Fatbike Antti Sairanen CCG
MTB 60km M-Fatbike Jaakko Huhta
MTB 60km M-Fatbike Vili Arvonen Kaupin kanuunat
MTB 60km M-Fatbike Mikko Väkiparta HyPy
MTB 60km M-Fatbike Arto Ranta Kaupin kanuunat
MTB 60km M-Yleinen Antti Kuitto Team EVOC
MTB 60km M-Yleinen Jaakko Suomu GIF MTB Team
MTB 60km M-Yleinen Antti Hynninen CCG
MTB 60km M-Yleinen Aki Mäkinen Jokela MadBikers
MTB 60km M-Yleinen Janne Korhonen Espoo
MTB 60km M-Yleinen Rami Manninen TVC
MTB 60km M-Yleinen Mauri Metso OSM-MTB
MTB 60km M-Yleinen Kari Pietikäinen IK-32
MTB 60km M-Yleinen Matti Kääpä
MTB 60km M-Yleinen Samuli Hintikka
MTB 60km M-Yleinen Kalle Iloranta EsTri
MTB 60km M-Yleinen Pasi Moisio
MTB 60km M-Yleinen Olli Hagqvist Kaupin Kanuunat
MTB 60km M-Yleinen Mika Fonsén
MTB 60km M-Yleinen Mika Kinnunen Viikin Tahmeet
MTB 60km M-Yleinen Jussi Parkkonen Järvenpään Latu
MTB 60km M-Yleinen Dani Härginen CCH/Finsad
MTB 60km M-Yleinen Timo Hiidenheimo JäPy
MTB 60km M-Yleinen Henrik Nykänen Kouvolan Pyöräilijät
MTB 60km M-Yleinen Janne Hallikainen IBD Cycling
MTB 60km M-Yleinen Teemu Kiviniemi Team KES-Trans
MTB 60km M-Yleinen Markku Taskinen HyPy
MTB 60km M-Yleinen Samuli Visuri CCH
MTB 60km M-Yleinen Bjarne Turen CKV
MTB 60km M-Yleinen Tomi Rantala
MTB 60km M-Yleinen Eerikki Pokela WWLD
MTB 60km M-Yleinen Timo Harikoski
MTB 60km M-Yleinen Janne Nurminen Tepy
MTB 60km M-Yleinen Alexander Norrman
MTB 60km M-Yleinen Teemu Rantsi
MTB 60km M-Yleinen Teemu Saramäki Velo Saimaa
MTB 60km M-Yleinen Juha Väyliö TVC
MTB 60km M-Yleinen Sakari Koliseva Herusten Vire (HeVi)
MTB 60km M-Yleinen Ismo Saarinen ProMTB / Medilaser MTB Team
MTB 60km M-Yleinen Tommi Hassinen GIF MTB Team
MTB 60km M-Yleinen Ville Pirilä Team Kotikallio
MTB 60km M-Yleinen Eemil Uitto LaPy / CrocSports
MTB 60km M-Yleinen Sauli Pihamaa LaPy / Team Lapierre
MTB 60km M-Yleinen Petri Syrjäläinen LaPy
MTB 60km M-Yleinen Erno Suominen Team Slow
MTB 60km M-Yleinen Klaus Sundström
MTB 60km M-Yleinen Simo Pajari Imatran Urheilijat
MTB 60km M-Yleinen Mikhail Utkin mountainpeaks.ru
MTB 60km M-Yleinen Aleksi Kujala Larsmo IF
MTB 60km M-Yleinen Esa Saarijärvi Kuopion Pyöräilyseura
MTB 60km M-Yleinen Matti Tikkanen Nurla
MTB 60km M-Yleinen Sakari Puolakanaho
MTB 60km M-Yleinen Sampsa Nukarinen KuoPys
MTB 60km M-Yleinen Samuel PÖKÄLÄ TWD-Länken
MTB 60km M-Yleinen Jesse Vähäsantanen
MTB 60km M-Yleinen Sami Saarnio
MTB 60km M-Yleinen Ilkka Männistö Ke-Ke
MTB 60km M-Yleinen Jonathan Fröjdö Larsmo IF
MTB 60km M-Yleinen Matti Tahkola OTC
MTB 60km M-Yleinen Veikko Nieminen Team Kotikallio
MTB 60km M-Yleinen Arto Tikkala ProMTB  Medilaser / Cycli
MTB 60km M-Yleinen Joonas Pessi BHC
MTB 60km M-Yleinen Esa Andstén HHCMB
MTB 60km M-Yleinen Iiro Sairanen Imatran Urheilijat
MTB 60km M-Yleinen Miska Lintula HHCMB
MTB 60km M-Yleinen Mika Puurunen
MTB 60km M-Yleinen Jari Kujansuu TCC
MTB 60km M-Yleinen Kauri Lindström Maastoonpolje.fi
MTB 60km M-Yleinen Heikki Niskakangas Team Larunpyörä Cervélo
MTB 60km M-Yleinen Lassi-Pekka Laitinen LaPy
MTB 60km M-Yleinen Timo Lehtinen
MTB 60km M-Yleinen Bosse Törnqvist HK Günthers
MTB 60km M-Yleinen Jussi Hakanen PPP-97
MTB 60km M-Yleinen Mika Tuominen Team Orbea HHCMB
MTB 60km M-Yleinen Kimmo Lindeman
MTB 60km M-Yleinen Simo Sildén Jäpy
MTB 60km M-Yleinen Tuomo Jääskeläinen
MTB 60km M-Yleinen Mikko Lepola CC Ilves
MTB 60km M-Yleinen Ville Suvanto HHCMB
MTB 60km M-Yleinen Teemu Valkonen Alppikanuunat
MTB 60km M-Yleinen Esa Kortetjärvi Korson Kaiku
MTB 60km M-Yleinen Jukka Vastaranta Hatunen Racing
MTB 60km M-Yleinen Juha Leinonen RideMore
MTB 60km M-Yleinen Henri Ojala Team EVOC
MTB 60km M-Yleinen Aki Färm Team EVOC
MTB 60km N-Yleinen Sanna Juujärvi-Bremer
MTB 60km N-Yleinen Elina Tonteri Team Vastapaine
MTB 60km N-Yleinen Kirsi Helen 2cTeam
MTB 60km N-Yleinen Heli Kylmäniemi ProMTB/Medilaser MTB Team
MTB&RUN 30km+10km Miehet Sami Hiedanpää HelTri
MTB&RUN 30km+10km Miehet Aapo Kaipiainen Karhuryhmä
MTB&RUN 30km+10km Miehet Anssi Huopainen Karhuryhmä
MTB&RUN 30km+10km Miehet Pasi Turunen
MTB&RUN 30km+10km Miehet Rauli Suanto
MTB&RUN 30km+10km Miehet Timo Helander Espoo Triathlon EsTri
MTB&RUN 30km+10km Miehet Teemu Pennanen
MTB&RUN 30km+10km Miehet Jouko Järvinen TP
MTB&RUN 30km+10km Miehet Jukka Kosunen
MTB&RUN 30km+10km Miehet Simo Kurko Team Elones
MTB&RUN 30km+10km Miehet Olli Hoikka
MTB&RUN 30km+10km Miehet Jani Krunniniva OSM-MTB
MTB&RUN 30km+10km Miehet Juha Heikkinen Endure training
MTB&RUN 30km+10km Miehet Jorma Reijonen FBC Turku
MTB&RUN 30km+10km Miehet Mika Korte
MTB&RUN 30km+10km Miehet Toni Oksman Nikinmäen Nousu
MTB&RUN 30km+10km Miehet Jussi Järvinen Samba Trail Running Club
MTB&RUN 30km+10km Miehet Juha Heikkinen Tmi JPTH
MTB&RUN 30km+10km Miehet Vesa Ruusuvuori Samba Trail Running Club
MTB&RUN 30km+10km Naiset Ulla-Maija Uusitalo
MTB&RUN 30km+10km Naiset Elisa Koivuranta Triathlon Vantaa
MTB&RUN 30km+10km Naiset A-K Kyrönviita Urheiluseura Loputon Hiki ry
MTB&RUN 30km+10km Naiset Sirkku Juhola Helsinki Triathlon
MTB&RUN 30km+10km Naiset Minttu Mustonen NOK
MTB&RUN 30km+10km Naiset Kirsi Kukkonen
MTB&RUN 30km+10km Naiset Riitta Kuronen Samba Trail Running Club
MTB&RUN 30km+30km Miehet Jaakko Kangas CCH
MTB&RUN 30km+30km Miehet Heikki Taulu
MTB&RUN 30km+30km Miehet Kimmo Laitinen
MTB&RUN 30km+30km Miehet Pontus Backlund NOK
MTB&RUN 30km+30km Miehet Adam Broyad Canterbury
MTB&RUN 30km+30km Miehet Jani Saarinen Veikkolan Veivaajat
RUN 10km Miehet Olli Häkkänen
RUN 10km Miehet Juha Matti Harjunpää
RUN 10km Miehet Martin Broberg
RUN 10km N-15 Tiina Karjalainen
RUN 10km Naiset Suvi Selvenius Team EVOC
RUN 10km Naiset Anni Kärki Team maki
RUN 10km Naiset Hanna Rahikainen
RUN 10km Naiset Riika Karmanto
RUN 10km Naiset Heli Karvonen
RUN 10km Naiset Kaija Savolainen
RUN 10km Naiset Eira Kärjä Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
RUN 10km Naiset Heidi Rintanen
RUN 10km Naiset Mira Kyyrö
RUN 10km Naiset Jonna Stenberg
RUN 10km Naiset Katri Soikkeli
RUN 10km Naiset Laura Iire Suomen valjakkourheilijoiden liitto
RUN 10km Naiset Outi Ojala
RUN 10km Naiset Outi Matikainen LUM
RUN 10km Naiset Liina-Maria Seppälä
RUN 10km Naiset Anu Holmstedt TCF
RUN 10km Naiset Katri-Susan Kerttunen Hyvinkään Rasti
RUN 30km Miehet Juri Matinheikki Team maki
RUN 30km Miehet Jarno Nykänen HyPy
RUN 30km Miehet Sami Oinonen
RUN 30km Miehet Miikka Mäkelä Team Liukumäki
RUN 30km Miehet Henry Aalto Tawastia Trail Club
RUN 30km Miehet Sasa Tkalcan kurkista.fi
RUN 30km Naiset Mira Kuussaari
RUN 30km Naiset Katri Pohjamo
RUN 30km Naiset Karita Valkonen
RUN 30km Naiset Hanna Bister
RUN 30km Naiset Tiina Grön Samba Trail Running Club
RUN 30km Naiset ulla-maija mäensivu