EVOC MTB & RUN

Rajamäki, 11.5.2019

Ennakkoilmoittautuneet

Mahdolliset korjauspyynnöt pyydetään lähettämään sähköpostilla osoitteeseen m.o.kupiainen@gmail.com.

Sarja Sukunimi Etunimi Seura/tiimi
2 KM Pojat Aaltonen Julius
2 KM Pojat Aaltonen Elias
2 KM Pojat Hakkarainen Kosti
2 KM Pojat Hirvonen Eelis Team Äiti Hoitaa
2 KM Pojat Jäppinen Elmo Mikkelin Palloilijat
2 KM Pojat Karhumaa Almo Motokeidas Racing Team
2 KM Pojat Koukkula Oiva RaKe
2 KM Pojat Luukkonen Ilari
2 KM Pojat Paasmala Leevi
2 KM Pojat Paasmala Eetu
2 KM Pojat Selvenius Severi Team EVOC
2 KM Pojat Timonen Jasper Hypy
2 KM Pojat Waenerberg Kasper
2 KM Pojat Waenerberg Veikka
2 KM Tytöt Hirvonen Eveliina Team Äiti Hoitaa
2 KM Tytöt Jäppinen Lotta Brahen Voimistelijat
2 KM Tytöt Karhumaa Kerttu Motokeidas Racing Team
2 KM Tytöt Keskiaho Salla BMX Helsinki
2 KM Tytöt Kornijenko Katja CCH
10 km Pojat Asunta Onni Rajamäen kehitys
10 km Pojat Björkman Onni HyPy
10 km Pojat Eskelinen Elias Rajamäen Kehitys
10 km Pojat Fonsén Sampo Rajamäen Kehitys ry
10 km Pojat Fonsén Olli Rajamäen Kehitys ry
10 km Pojat Haahla Luukas Hyvinkään Pyöräilijjät Ry
10 km Pojat Halminen Iiro HyPy
10 km Pojat Hansson Vilho Hypy juniori
10 km Pojat Helteenvuori Noel HyPy
10 km Pojat Henttunen Roope Hypy
10 km Pojat Hilden Otso Hyvinkää Pyöräilijät
10 km Pojat Hongisto Aaro
10 km Pojat Huhtala Veikko HyPy
10 km Pojat Häkämies Eero
10 km Pojat Hämäläinen Elias Augment Sports
10 km Pojat Ilmonen Väinö LaPy
10 km Pojat Iso-Markku Emil BMX Helsinki
10 km Pojat Jokela Niila Kaupin Kanuunat
10 km Pojat kallio-kokko Aatu Kauhajoen karhu
10 km Pojat Keskiaho Saku BMX Helsinki
10 km Pojat Koivu Toivo ProMTB
10 km Pojat Koivu Väinö ProMTB
10 km Pojat Kornijenko Kuzma CCH
10 km Pojat Koukkula Sisu RaKe
10 km Pojat Kupiainen Sulo Team EVOC Next Gen
10 km Pojat Kylmäniemi Kalle ProMTB
10 km Pojat Köpsi Elis Rajamäen Kehitys
10 km Pojat Laapas Sulo VlkMTB
10 km Pojat Lampila Veli ProMTB
10 km Pojat Lampila Visa ProMTB
10 km Pojat Leisti Johannes Hypy
10 km Pojat Lindberg Oiva
10 km Pojat Luoto Eno Team EVOC Next Gen
10 km Pojat Luukkonen Olavi
10 km Pojat Martikainen Leevi
10 km Pojat Mutanen Eino TCC
10 km Pojat Nieminen Aaro Korson Kaiku Team Trimtex
10 km Pojat Peltonen Leevi Hypy
10 km Pojat Peltonen Santtu Hypy
10 km Pojat Peltonen Jaakko ProMTB
10 km Pojat Peltonen Juho ProMTB
10 km Pojat Saari Leo Hyvinkään Pyöräilijät
10 km Pojat Skogster Arttu Korska
10 km Pojat Skogster Eetu Korska
10 km Pojat Skutnabb Alex Energy Sport Club
10 km Pojat Solanto Leon BMX Helsinki
10 km Pojat Suhonen Matias Hypy
10 km Pojat Terhelä Valtteri Korson Kaiku / Team Trimtex
10 km Pojat Toivonen Nuutti KorsKa Team Trimtex
10 km Pojat Ylinenpää Joona HyPy
10 km Tytöt Hakkarainen Gisela-Mei Team Energy Sport Club
10 km Tytöt Koivula Ella Korson Kaiku / Team Trimtex
10 km Tytöt Kupiainen Sylvi Team EVOC Next Gen
10 km Tytöt Kylmäniemi Karoliina ProMTB
10 km Tytöt Luoto Milli Team EVOC Next Gen
10 km Tytöt Manninen Ella Hypy
10 km Tytöt Piiroinen Iida ESC
10 km Tytöt Ylinenpää Milja HyPy
30 km E-Bike Hakkarainen Tuukka
30 km E-Bike Hakkarainen Oskari
30 km E-Bike Homm Jarmo Paksut Pyörät
30 km E-Bike Jokinen Jimi Electrobike
30 km E-Bike Kaajaluoma Jani eFillari
30 km E-Bike Kivi Jani EVOC Support Team
30 km E-Bike Koskinen Anssi Retkikunta
30 km E-Bike Myllys Reijo HMK
30 km E-Bike Paavola Veli-Pekka
30 km E-Bike Ramberg Nico TEAM PATTERIVETO
30 km E-Bike Rosti Roni TEAM PATTERIVETÖ
30 km E-Bike Saarela Lasse Hypy
30 km E-Bike Savolainen Antti
30 km E-Bike Selvenius Teemu Team EVOC
30 km Fatbike Ahlström Valtteri Hämeenkylän Ponnistus
30 km Fatbike Eerola Juha Pain For Fun
30 km Fatbike Eerola Per Pain For Fun
30 km Fatbike Hynninen Antti Lohja Trails
30 km Fatbike Hyvönen Juha
30 km Fatbike Isomaa Björn Flow riders ry
30 km Fatbike Isosomppi Jukka
30 km Fatbike Jokela Risto-Matti Kaupin Kanuunat
30 km Fatbike Kassuk Anni
30 km Fatbike Koivu Mikko TVC
30 km Fatbike Kolehmainen Markus Patovahti MTB
30 km Fatbike Koskela Jussi Sortavalan Pojat
30 km Fatbike Laine Mikko
30 km Fatbike Lassila Niko
30 km Fatbike Lehtinotko Kaj SLSR
30 km Fatbike Lehtosuo Ville
30 km Fatbike Lindfors Paula
30 km Fatbike Lindqvist Markus MTBCF
30 km Fatbike Lindroth Leena
30 km Fatbike Niemistö Janne
30 km Fatbike Nyberg Peter
30 km Fatbike Pasma Jani
30 km Fatbike Riihelä Sami Kunnottomat
30 km Fatbike Ruokonen Ismo
30 km Fatbike Salo Saku Silverback
30 km Fatbike Snellman Mika
30 km Fatbike Solmula Petri
30 km M16 Aalto Ilari Rajamäen Kehitys
30 km M16 Ahtosalo Matias Korson Kaiku /Trek-Lundberg Racing Team
30 km M16 Eskelinen Anselmi Rajamäen Kehitys
30 km M16 Forsberg Aleksi Hypy
30 km M16 Juntunen Niko Hyvinkään Pyöräilijät
30 km M16 Kaapu Onni Hypy
30 km M16 Kaapu Onni Hypy
30 km M16 Köpsi Emil Rajamäen Kehitys
30 km M16 Melnits Ike Energy Sport Club
30 km M16 Nordlund Eetu Hyvinkään Pyöräilijät
30 km M16 Purtola Joonas Lohja Trails/Rocky Mountain
30 km M16 Raappana Niklas SibboVargarna
30 km M16 Rantanen Aksel Trek Lundberg Racing Team / VlkMTB
30 km M16 Riikonen Otto HyPy
30 km M16 Räsänen Vilppu Team Orbea-HHCMB
30 km M16 Saarela Leevi RaKe
30 km M16 Sirkiä Onni HyPy
30 km M16 Skutnabb Anton Energy Sport Club
30 km M16 Snäll Atte HyPy
30 km M16 Tarkiainen Sebastian Korson Kaiku/ Team Trimtex
30 km M16 Vähäsalo Eetu HyPy
30 km M16 Vähäsalo Eetu HyPy
30 km Miehet Aaltonen Hannu BSC
30 km Miehet Aavela Marko LrPy
30 km Miehet Ahonen Juha Rajamäen Uimahalli Oy
30 km Miehet Alaputto Lauri
30 km Miehet Aspiala Tuomas
30 km Miehet Benford Paul Three Amikkos
30 km Miehet Björkman Niko
30 km Miehet Ehanti Harri
30 km Miehet Flinck Andreas
30 km Miehet Flinck Christian Porvoo
30 km Miehet Fonsén Patrik
30 km Miehet Hakanen Tuomas
30 km Miehet Hargreaves Mark Three Amikkos
30 km Miehet Haukkala Tuomo Jokelan ryhti
30 km Miehet Havulehto Perttu
30 km Miehet Heikkinen Juha Team 4 Me
30 km Miehet Helteenvuori Esa HyPy
30 km Miehet Hirvonen Teemu Team Äiti Hoitaa
30 km Miehet Huopainen Anssi
30 km Miehet Häkkinen Tero
30 km Miehet Häkämies Jukka BikeBoys
30 km Miehet Hännikäinen Tero www.villivehna.com
30 km Miehet Ikonen Jani Nikinmäki MTB
30 km Miehet Immonen Heikki
30 km Miehet Jokinen Santeri
30 km Miehet Juntunen Antti HyPy
30 km Miehet Kallio Matias
30 km Miehet Kallioniemi Janne LaPy
30 km Miehet Kantelus Antti
30 km Miehet Karppinen Mikko
30 km Miehet Karppinen Mikko Jr.
30 km Miehet Karsisto Timo Panibirra Cycling Club
30 km Miehet Karttunen Juho Kaupin Kanuunat
30 km Miehet Kaunisto Jussi
30 km Miehet Kemppi Matti Arat pakarat
30 km Miehet Kirma Juhani
30 km Miehet Kiviniemi Sami
30 km Miehet Koimäki Hannu IK-32
30 km Miehet Koivula Mikko Korson Kaiku
30 km Miehet Koivuluoma Jari Ride EP
30 km Miehet Kolehmainen Tommi
30 km Miehet Koli Teemu BSC
30 km Miehet Koponen Janne Team GHS
30 km Miehet Korhonen Tuukka HyPy
30 km Miehet Korva Tuomas
30 km Miehet Koskinen Mikko
30 km Miehet koskinen Mikko HHCMB Passeliauto.com
30 km Miehet Koukkula Janne RaKe
30 km Miehet Krunniniva Jani OSM-MTB
30 km Miehet Kukka Juha Arat pakarat
30 km Miehet Kurikka Niko
30 km Miehet Kuutti Juha
30 km Miehet Kärkkäinen Mika
30 km Miehet Kääpä Matti
30 km Miehet Laaksonen Pasi SB-Pro
30 km Miehet Lahti Jussi HYPY
30 km Miehet Laine Juha
30 km Miehet Landsdorff Rikhard
30 km Miehet Lappalainen Jarkko Riihimäen Kiista-Veikot
30 km Miehet Latvio Teemu TTJ MTB
30 km Miehet Lehdonmäki Vesa Röykän Kampi
30 km Miehet Lehtonen Antti MTBCF
30 km Miehet Lempinen Mika HHCMB
30 km Miehet Leppäaho Mika Velo Saimaa
30 km Miehet Leskinen Ville Kaupin Kanuunat
30 km Miehet Lintula Miska HHCMB
30 km Miehet Lyyra Juha Team GHS
30 km Miehet Majurinen Joona Kuhilatien kunto
30 km Miehet Majurinen Aarni Kuhilatien kunto
30 km Miehet Malinen Hannu Nurmijärven Latu
30 km Miehet Matilainen Pellervo Team Matilainen
30 km Miehet Mattila Taavi
30 km Miehet Mattila Emil PPP-97 / Trek Lundberg Racing Team
30 km Miehet Mehtola Niilo Nikinmäki MTB
30 km Miehet Mustonen Jonne Lappeenrannan Pyöräilijät / Pyöräliike Varustamo
30 km Miehet Myllys Tomi
30 km Miehet Mäensivu Seppo Rajamäen Uimahalli Oy
30 km Miehet Mäkinen Jere
30 km Miehet Nakari Olli MTBCF
30 km Miehet Nevalainen Petri Aqua Plus
30 km Miehet Nieminen Mika KorsonKaiku
30 km Miehet Nieminen Janne
30 km Miehet Niinikoski Pasi Nikinmäki mtb
30 km Miehet Niinistö Jyri
30 km Miehet Nikupeteri Juha JYPS/CROC
30 km Miehet Nordlund Niko Hyvinkään Pyöräilijät
30 km Miehet Nuojua Terho
30 km Miehet Nuojua Terho
30 km Miehet Ohvo Janne IBD Cycling
30 km Miehet Oksanen Markku Huru ukot
30 km Miehet Pajari Simo Imatran Urheilijat
30 km Miehet Pimiä Jari Nikinmäen Nousu
30 km Miehet Pokela Eerikki WWLD
30 km Miehet Pulkkinen Arttu
30 km Miehet Pulkkinen Tatu
30 km Miehet Putkonen Heikki Annus L
30 km Miehet Putkonen Juha
30 km Miehet Puuskari Mikko
30 km Miehet Pönni Lauri
30 km Miehet Rauvola Kalle Tyyne+
30 km Miehet Reijonen Tommi
30 km Miehet Reinsalu Rivo Inhouse Partners Oy
30 km Miehet Rissanen Antti ProMTB
30 km Miehet Rissanen Markku Tampereen Pyrintö
30 km Miehet Rokka Ilkka
30 km Miehet Räsänen Teemu HHCMB
30 km Miehet Saari Markku
30 km Miehet Saarnio Riku Puolimatka MTB
30 km Miehet Sairanen Antti MTBCF
30 km Miehet Sassi Juha Puolimatka MTB
30 km Miehet Simovaara Teemu TTJ MTB
30 km Miehet Siren Pasi
30 km Miehet Tikhomirov Vladimir
30 km Miehet Tilli Juha
30 km Miehet Timonen Mikko Hypy
30 km Miehet Toikander Jukka
30 km Miehet Toivanen Antti
30 km Miehet Toivonen Jari
30 km Miehet Toropainen Jari Ojakkala
30 km Miehet Turunen Toni
30 km Miehet Ursin Kari TCC
30 km Miehet Valasvuo Tomi MTB Hurut
30 km Miehet Vanha-Jaakkola Kimmo CC Ilves/Himos Epic MTB
30 km Miehet Vesalo Timo Kuopys
30 km Miehet Vähä-Iitu Ville
30 km N16 Aavela Hedda LrPy
30 km N16 Hautajoki Eevi JYPS/Ride Cycle Store-Trek
30 km N16 Lampila Ilona ProMTB
30 km Naiset Eskelinen Annika Rajamäen Kehitys
30 km Naiset Helen Kirsi 2cTeam
30 km Naiset Hernetkoski Hanna
30 km Naiset Häkkinen Hanna
30 km Naiset Kenttäkumpu Eeva
30 km Naiset Koivisto Tiina
30 km Naiset Krötzl Anna
30 km Naiset Kääpä Anu
30 km Naiset Launonen Hanna
30 km Naiset Matilainen Heidi Team Matilainen
30 km Naiset Mäensivu Ullamaija Rajamäen Uimahalli Oy
30 km Naiset Rantanen Katri 2C team
30 km Naiset Rusanen Riikka Patovahti MTB
30 km Naiset Räihä Hanna Hypy
30 km Naiset Saarinen Heidi Reaktor Stanga Racing
30 km Naiset Salmela Vilma Korson Kaiku/Team Trek Women Finland
30 km Naiset Salminen Hanna ProMTB
30 km Naiset Tuomola Marianne Röykän Kampi
60 km M18 Autio Wertti HyPy
60 km M18 häkkinen santeri Bitucomp
60 km M18 Teittinen Touko Northern Adventure Team
60 km M40 Aalto Ossi RSP
60 km M40 Alajoki Mikko HyPy
60 km M40 Andersson Henrik
60 km M40 Bremer Jani
60 km M40 Fonsén Mika
60 km M40 Fraile Luis
60 km M40 Grönroos Kari Vantaa
60 km M40 Hakanen Jussi PPP-97
60 km M40 Hallikainen Janne IBD Cycling
60 km M40 Happonen Marko
60 km M40 Harikoski Timo MTBCF
60 km M40 Heinikainen Jari Team Lahden Polkupyörähuolto
60 km M40 Heino Micael Korson Kaiku
60 km M40 Hirviniemi Antti HyPy
60 km M40 Hujanen Arto Hyvinkää
60 km M40 Hytönen Jussi
60 km M40 Häggblom Tony Rideep
60 km M40 häkkinen jussi Bitucomp
60 km M40 Jenkins Daniel Alppikanuunat
60 km M40 Jokela Mikko Valda CK
60 km M40 Kallio Mikko Rideep
60 km M40 Kallio Marko CC Ilves
60 km M40 Karhumaa Vesa Motokeidas Racing Team
60 km M40 Kemppainen Jari
60 km M40 Kemppi Jouni Team Orbea
60 km M40 Kivikari Mikko Kaupin Kanuunat
60 km M40 Koski Otto
60 km M40 Kousa Janne LaPy
60 km M40 Kuortti Tommi Team Kalliopolku
60 km M40 Kupiainen Mikko Team EVOC
60 km M40 Kurppa Marko Cycling El Burro
60 km M40 Kytölä Jouni LaPy
60 km M40 Laapas Vesa VlkMTB
60 km M40 Leskelä Ilkka ile Racing
60 km M40 manninen sami Hypy
60 km M40 Mursu Jaakko KuoPys
60 km M40 Mustakallio Petteri
60 km M40 Muurinen Antti
60 km M40 Niininen Rauli Cycling el Burro
60 km M40 Oksman Toni Nikinmäen Nousu
60 km M40 Pietikäinen Kari IK-32 / Team Larunpyörä Cervelo
60 km M40 Pirilä Ville Kapa-65/VSPY/Team Kalliopolku
60 km M40 Pirttinen Jani Rideep / Augment Sports
60 km M40 Poussu Jani ProMtb
60 km M40 Purtola Sami Lohja Trails
60 km M40 Pyykkönen Leif Vanda CK
60 km M40 Raittila Jouni HK Gunthers
60 km M40 Riikkala Ville Zenitin Veljekset
60 km M40 Saraneva Jonas Nikinmäen Nousu
60 km M40 Sarja Ari IK-32
60 km M40 Saukko Marko CCH
60 km M40 Simmilä Mika Cycling El Burro
60 km M40 Simola Mikko
60 km M40 Skutnabb Mikko Energy Sport Club
60 km M40 Stumpf Erik
60 km M40 Turunen Harri Mielakka MTB
60 km M40 Tyynelä Sami LaPy / Specialized
60 km M40 Törnqvist Bo HK Gunthers
60 km M40 Valkeamäki Petri CCIlves
60 km M40 Viemerö Jyri crocsports
60 km M40 Viik Marko Euroaccount/Arme
60 km M40 Ylinenpää Janne HyPy
60 km M50 Granqvist Antti OK Trian
60 km M50 Hoppania Antti
60 km M50 Ihalainen Jari Lallinsuon kampi
60 km M50 Jaakkola Sami Pyöräliike Varustamo
60 km M50 Kaikkonen Hannu Rokua MTB Team
60 km M50 Konttila Mauri IK-32
60 km M50 Koskenlaakso Mika CCH
60 km M50 Kouhia Henri 2c Team
60 km M50 Lahtinen Jukka HyPy
60 km M50 Makkonen Timo TCC
60 km M50 Miettinen Kari Korson Kaiku
60 km M50 Miilumäki Pekka RideEP
60 km M50 Paananen Ilpo Karhulankampi MTB
60 km M50 Riikonen Heikki HyPy
60 km M50 Rintala Jukka Rideep / Augment Sports
60 km M50 Salojärvi Toni
60 km M50 SALVANTO Antero CCH – CYCLE CLUB HELSINKI
60 km M50 Sipilä Hannu Luontokerho
60 km M50 Soini Kyösti Team Pyörä-Suvala/Krossikommuuni
60 km M50 Taiveaho Vesa Ciclistas Fuertes
60 km M50 Terhelä Mika Korson Kaiku
60 km M50 viita pekka HelTri
60 km M50 Östergård Patric Espoo
60 km Miehet Aalto Timo Mielakka MTB Kouvola
60 km Miehet Aalto Jarno
60 km Miehet Aaltonen Pasi
60 km Miehet Amorrich Julian
60 km Miehet Anttila Jani Kurikka
60 km Miehet Färm Aki Team EVOC
60 km Miehet Hakanen Jarkko
60 km Miehet Halme Sasu Continental-Focus
60 km Miehet Hara Jere Continental-Focus
60 km Miehet Hassinen Tommi GIF
60 km Miehet Heikkinen Anssi Kampiapinat
60 km Miehet Heinaro Lauri
60 km Miehet Hollo Lauri Northern Adventure Team
60 km Miehet Hyvönen Markku
60 km Miehet Härginen Dani 2c
60 km Miehet Immonen Sami Lallinsuonkampi
60 km Miehet Jukkara Arttu Hämeenkylän Ponnistus
60 km Miehet Jämsén Joonas Lahden Pyöräilijät
60 km Miehet Kalinen Sampsa Ajokoiranpennut/TVC
60 km Miehet Kalle Mandelin Aivastus
60 km Miehet Kanerva Jussi LaPy
60 km Miehet Kansikas Kasperi Kouvolan Pyöräilijät
60 km Miehet Karhu Henri SkiBike Team
60 km Miehet Karjalainen Risto
60 km Miehet Kivelä Aaro TCC
60 km Miehet Kleemola Joona HyPy
60 km Miehet Koponen Mikko CC Ilves
60 km Miehet Korhonen Janne IK-32
60 km Miehet Kortelainen Olli
60 km Miehet Kosunen Aki ProMTB
60 km Miehet Kuitto Antti Team EVOC
60 km Miehet Kurko Simo Reckless Race
60 km Miehet Laine Aki Lappeenrannan Pyöräilijät
60 km Miehet Laine Lauri Moskovan Yöhiihtäjät Ky
60 km Miehet Laitinen Kalle
60 km Miehet Lehtinen Timo TVC
60 km Miehet Lehtola Jari LaPy
60 km Miehet Lepola Mikko CC Ilves
60 km Miehet Lindström Kauri Kaupin Kanuunat
60 km Miehet Loukomies Tuomo Zeniitin veljekset
60 km Miehet Luukkonen Perttu NKRT
60 km Miehet Mahilainen Toni
60 km Miehet Metso Mauri OSM-MTB
60 km Miehet miettunen joona kapa-65
60 km Miehet Mikonmäki Ilpo CCH
60 km Miehet Mäkinen Aki
60 km Miehet Mäkinen Mikael
60 km Miehet Männistö Ilkka Ke-Ke
60 km Miehet Nieminen Pekka Imatran Urheilijat
60 km Miehet Nikunen Joonas
60 km Miehet Niskakangas Heikki IK-32 / Team Larunpyörä Cervélo
60 km Miehet Nykänen Henrik Kouvolan pyöräilijät
60 km Miehet Ojala Henri Team EVOC
60 km Miehet parjanen Vesa
60 km Miehet Pelkonen Tapio Itä-Suomen Iloisimmat Biisonit
60 km Miehet Pelkonen Jari
60 km Miehet Pihamaa Sauli LaPy / Specialized
60 km Miehet Puisto Eero Panibirra Cycling Club
60 km Miehet Pulkkis Robert Möhömahatiimi
60 km Miehet Puttonen Perttu Ccilves
60 km Miehet Puuronen Tuukka IK-32
60 km Miehet Pökälä Samuel TWD-Länken
60 km Miehet Raitoharju Matti
60 km Miehet Rantala Tomi
60 km Miehet Rantsi Teemu Hypy
60 km Miehet Rautio Janne
60 km Miehet Riiheläinen Riku OSM-MTB /Nils Finland
60 km Miehet Saarinen Ismo VlkMTB
60 km Miehet Sairanen Iiro Imatran Urheilijat
60 km Miehet Saranpää Topias Rasti-Jussit
60 km Miehet Saukkonen Olli
60 km Miehet Savolainen Ari
60 km Miehet Sillanpää Aleksi Triathlonteam 226
60 km Miehet Snellman Henrik
60 km Miehet Suominen Erno Team Slow
60 km Miehet Tahkola Matti Augment Sports
60 km Miehet Taskinen Markku HyPy
60 km Miehet Teittinen Ville Ajokoiranpennut / Team Velo Cycling
60 km Miehet Tikkala Arto Rideep / Augment Sports
60 km Miehet Tossavainen Lauri Imatran Urheilijat
60 km Miehet Tuomisto Juha Jurvan Voima
60 km Miehet Turunen Mikael IBD Cycling
60 km Miehet Uuskoski Juha
60 km Miehet Vaalas Arttu
60 km Miehet Vaara Timo LaPy
60 km Miehet Varis Vesa Avajärven ryhti
60 km Miehet Vesa Jussi Kampiapinat
60 km Miehet Visuri Samuli CCH
60 km Miehet Vuola Ossi Järvenpään Pyöräilijät
60 km Miehet Välimaa Tero TVC Team Velo Cycling
60 km Miehet Välimäki Niko TVC
60 km Miehet Wedde Sonam
60 km Miehet Yli-Koski Juha
60 km N40 Hakala Heli
60 km N40 Hallenberg Titta Lahti
60 km N40 Jäppinen Taija
60 km N40 Kurkipää Tuula LaPy
60 km N40 Salo-Saari Sirpa Kaupin Kanuunat
60 km Naiset Alusniemi Sini JyPs/Augment Sports
60 km Naiset Iire Laura HHCMB
60 km Naiset Meriläinen Minna
60 km Naiset Priha Aliisa Reaktor Stanga Racing
60 km Naiset Salmela Kajsa Korson kaiku/Team Trek Women Finland
60 km Naiset Toivonen Tiina Järvenpään pyöräilijät ry
RUN Miehet Ingman Rasmus Team EVOC
RUN Miehet Isoherranen Harri
RUN Miehet Kiiveri Marko
RUN Miehet Niemelä Esa OGC Nice
RUN Miehet Nykänen Jarno HyPy
RUN Miehet Orava Esko
RUN Miehet Raappana Petri
RUN Miehet Salonen Timo Rajamäen Uimahalli Oy
RUN Miehet Vartiainen Teemu Hyvinkään Juoksijat
RUN N15 Marjamäki Johanna Team Joyment
RUN Naiset Isokääntä Kaisa
RUN Naiset Juvonen Satu
RUN Naiset Kaapu Tiina
RUN Naiset Klinga Pirjo
RUN Naiset Korhonen Päivi Korven urheilijat
RUN Naiset Myllys Katja SU-37
RUN Naiset Orava Satu
RUN Naiset Parviainen Johanna
RUN Naiset Rantonen Kati
RUN Naiset Selvenius Suvi Team EVOC / HKV