BIORACER EVOC GP

Rajamäki, 13.5.2017

Ilmoittautuneet

lähtölistat

Jos nimeäsi ei näy listalla, mutta olet ilmoittaunut ja saanut asiasta vahvistusviestin, ole meihin yhteydessä: ahhcycling@gmail.com tai 041 809 9953

M-Elite, M-18 164km
Jan Elmgren Cycle Club Helsinki
Juhana Hietala Cycle Club Helsinki
Janne Lehtinen Cycle Club Helsinki
Ville Pesonen Cyclos Kuusamo
Marco-Tapio Niemi GIF-Chebici
Jarkko Niemi GIF-Chebici
Tommi Martikainen GIF-Chebici
Taneli Turunen GIF-Chebici
Jesse Uusiperhe GIF-Chebici
Janne Hämäläinen GIF-Chebici
Niki Birling IBD Cycling
Olli Koski IBD Cycling
Anssi Häkkinen IBD Cycling
Antti Palonen IBD Cycling
Anders Bäckman IBD Cycling
Mikael Turunen IBD Cycling
Eero Mäenpää IBD Cycling
Juhamatti Leppänen JYPS
Jouni Ollikainen Jyväskylän Pyöräilyseura
Ilmari Repo Jyväskylän pyöräilyseura
Antti Mäkelä JäPy
Tuomas Ratilainen JäPy
Klaus Nummela JäPy
Teemu Salovaara JäPy
Jouni Väinölä JäPy
Ville Luoto KäTa
Timo Pesola KäTa
Jonathan Sundfors Närpes Kraft Cykelförening rf
Iiro Mäntyniemi OTC
Aimo Pyykkönen Porvoon Akilles
Erik Eklund Porvoon Akilles
Ville Pursiainen Racebike-Focus
Anssi Kesonen Racebike-Focus
Jani Hujanen Racebike-Focus
Lauri Siukola Racebike-Focus
Johan Nordlund Racebike-Focus
Markus Koskela Racebike-Focus
Kari Holma Koiviston Isku
Ville-Pekka Reponen Team Larunpyörä Cervélo / IK-32
Janis Kunnap Team Larunpyörä Cervélo
Ville Kantola Team Larunpyörä Cervélo
Miklas Siivonen Team Larunpyörä Cervélo
Trond Larsen Team Larunpyörä Cervélo
Joonas Haapala Jurvan Voima
Joona Oravamäki Jurvan Voima
Jaakko Toppari Jurvan Voima
Arto Vainionpää Jurvan Voima
Janne Varala Jurvan Voima

Kat2 95km
Kimmo Nupponen Cycle Club Helsinki
Riku Jokinen Cycle Club Helsinki
Jarkko Kokko Cycle Club Helsinki
Kari Salo Cycle Club Helsinki
Juska Savolainen Cycle Club Helsinki
Jaakko Antikainen Cycle Club Helsinki
Atte Järvinen Cycle Club Helsinki
Miikka Johansson Cycle Club Helsinki
Pauli Mäenpää Cycle Club Helsinki
Mika Vuollet Cycle Club Helsinki
Tommi Spring CK Master
Mika Häkkinen CK Master
Karri Holopainen Cycling Academy
Linus Jern Finnfalz-Rush Racing
Kalle Laanterä Finnfalz-Rush Racing
Oskari Kolehmainen Finnfalz-Rush Racing
Robin Bergman Finnfalz-Rush Racing
Ville Hirvenoja Finnfalz-Rush Racing
Ville Ilves IBD Cycling
Jussi Makkonen IBD Cycling
Mikko Kauppi IBD Cycling
Simo Kaupppila IBD Cycling
Jani Heikkinen IBD Cycling
Lari Lindholm IBD Cycling
Pasi Vuori IBD Cycling
Markus Hallberg IBD Cycling
Tero Tanninen IK-32
Jussi Koskelainen IK-32
Janne Tala IK-32
Atte Kinnunen IK-32
Antti Metsä IK-32
Antti Jore IK-32
Tapio Salmela IK-32
Arttu Pekkarinen IK-32
Esa Kinnunen IK-32
Jukka Ruotsalaien IK-32
Salvatore Iovene IK-32
Jaakko Nieminen JäPy
Jussi Telkkinen JäPy
Antti Liesjärvi JäPy
Tommi Vainikainen JäPy
Sami Tamm JäPy
Jimi Aalto Jurvan Voima
Mikko Aalto Jurvan Voima
Ari Hietikko Jurvan Voima
Jari Malmi Jurvan Voima
Tero Korhonen Kuopion Pyöräilyseura
Dan-Olof Palm Porvoon Akilles
Janne Mansner Porvoon Akilles
Joacim Snell Porvoon Akilles
Roope Vainio Porvoon Akilles
Sami Kervinen Porvoon Akilles
Joni Mielikäinen Porvoon Akilles
Jesse Lankila Prologi
Juuso Klaavu Rantapyörä
Antti Holvikari Reaktor Stanga Racing
Esko Lahti Reaktor Stanga Racing
Jockum Ådahl Reaktor Stanga Racing
Santtu Teerihalme Reaktor Stanga Racing
Oskari Pulkkinen Reaktor Stanga Racing
Timo Londen Reaktor Stanga Racing
Mikko Hyrkkänen Reaktor Stanga Racing
Jeremiah Tesolin Reaktor Stanga Racing
Antti Salonen Reaktor Stanga Racing
Antti Vekkeli Tampereen Pyörä-Union
Robin Aimi Turun Urheiluliitto
Jakub Malinowski Turun Urheiluliitto
Petri Ekfors Turun Urheiluliitto
Kalle Österblom Turun Urheiluliitto
Ilkka Auramaa Turun Urheiluliitto
Lauri Mäkinen TVC
Jani Huovinen Gamlakarleby idrottsförening

Masters 1 (M40-M55) 75 km
Matti Vesterinen CK Master
Tapani Haro Cycle Club Helsinki
Mika Koskenlaakso Cycle Club Helsinki
Markus Leppänen Cycle Club Helsinki
Petri Tuominen Cycle Club Helsinki
Mikko Leisti Cycle Club Helsinki ry
Mika Heimala Cycle Club Helsinki ry
Matti Priha Cycle Club Helsinki ry
Raimo Taavitsainen Cycle Club Helsinki ry
Anssi Tolonen Cycling Academy
Stefan Sirkiä Cycling Academy
Miika Rantatorikka Finnfalz-Rush Racing
Samuli Kyyrönen Finnfalz-Rush Racing
Petri Harjamäki Finnfalz-Rush Racing
Mika Kahola IK-32
Anssi Rinne IK-32
Kari Pajanne IK-32
Hannu Koimäki IK-32
Harri Susi IK-32
Dan Björkqvist IK-32
Pekka Halonen IK-32
Samuli Rasila IK-32
Kimmo Kanerva IK-32
Mika Kariluoto JäPy
Pasi Karjalainen JäPy
Arjo Kaarre JäPy
Beni Kauhanen JäPy
Pasi Syyli JäPy
Seppo Aaltonen JäPy
Henry Kolmonen Lahden Pyöräilijät
Ossi Salokannel Lahden Pyöräilijät
Tommi Järvinen Lahden Pyöräilijät
Jussi Joensuu Lahden Pyöräilijät
Stig-Erik Vikars Närpes Kraft Cykelförening rf
Riku Puustinen PKK
Pekka Laitinen Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat
Petri Räsänen Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat
Mikko Lanki Porvoon Akilles
Teuvo Färlin Porvoon Akilles
Jukka Alajoki Pyörä-Union
Jyrki Nurmi Rauman seudun pyöräilijät
Teemu Lindroth Rauman Seudun Pyöräilijät
Sami Tenhunen Team Olutpolkijat
Pasi Nikkanen Team Olutpolkijat
Esa Lehtinen Team Olutpolkijat
Kari Lehtinen Team Olutpolkijat
Jussi Lampinen TVC
Tomi Huhtamäki TVC
Antti Partti Uudenmaan Pyöräilijät
Mika Tenhunen Uudenmaan Pyöräilijät
Timo Väkeväinen Uudenmaan Pyöräilijät
Ari Ekroos Zeus

N-Elite, Kat3 75 km
Christian Tinell ACT
Jari Merivirta IK-32
Tomi Mikola IK-32
Juha Torkkel IK-32
Jorma Alin Kaupin kanuunat
Kari Hauta-aho SSU-Triathlon
Keijo Nordström Velo Salo
Dennis Gerke LUP-82
Hans Löflund LUP-82
Tomi Seppälä Jurvan Voima
Viivi Puskala Cycle Club Helsinki
Kati Jokio IBD Cycling
Ulla Affolter IBD Cycling

Hanna Joronen IBD Cycling
Aliisa Priha Reaktor Stanga Racing
Eva Lehtinen Reaktor Stanga Racing
Lotta Siiriäinen Reaktor Stanga Racing

Minna Uusivirta Turun Urheiluliitto

Masters 2 (M60-M80, N-masters) 75 km
Matti Tanttu Cycle Club Helsinki
Johanna Kolehmainen Cycle Club Helsinki ry
Christer Green CK Master
Kari Vaara JYPS
Reijo Munne Kouvolan Pyöräilijät
Lauri Nurkkala Lahden Pyöräilijt
Jan Linde NCK
Veijo Kari Porin Tarmo
Tenho Eteläinen Porvoon Akilles
Juhani Torkkeli Pyörä-68 Turku

Kuntoajo 75 km
Kim Ljungqvist hepo/kirkkonummi
Toni Mahilainen
Mikko Hakkarainen Team Wheelsuckers
Pekka Manninen
Teemu Tamminen
Marko Helin
Jari Järvinen Nurmijärvi
Kimmo Harikoski Siuntio
Antero Sillanpää Rajamäen kehitys
Johanna Toivonen
Marko Lähde JäPy
Ari Lappi JäPy
Juha-Pekka Rantanen JäPy
Antti Koskela JäPy
Marko Lindell JäPy
Hannu Saarinen JäPy
Marko Myllykangas JäPy
Mikko Partanen JäPy
Janne Kyllönen JäPy
Antti Lavonen
Joni Kemppi
Harri Salminen
Sampsa Puttonen JäPy
Juha Lappalainen JäPy
Jüri Sutting Jäpy
Jukka Isoaho JäPy
Juha Ahola cycling academy
Johanna Ridala
Mari Pelkonen-Mutanen Tawast Cycling Club
Marja Töytäri Akilles
Riitta Kilpeläinen JäPy
Reetta Tuomala JäPy
Jonna Räisänen JäPy
Johanna Konttila JäPy